Kategórie

Posledný príspevok

Bratislavské módne dni 2017 – starali sme sa o make-up modeliek

Bratislavské módne dni 2017 – starali sme sa o make-up modeliek

12. ročník Bratislavských módnych dní odštartoval 10. apríla 2017 a tím Krasotiky bol pri tom. Naše profesionálne vizážistky sa počas celej akcie starali o dokonalý vzhľad modeliek, ktoré predviedli prekrásne kúsky od známych módnych návrhárov. Všetky tri dni sa niesli v znamení noblesy a skvelej atmosféry.


Líčenie ovládli neutrálne tóny

Pozrime sa bližšie na make-up modeliek. Zadanie bolo jasné: výrazné líčenie v neutrálnych tónoch. Tak, aby sa make-up hodil k rôznym modelom, ktoré sa objavili na móle.Vizážistky si obľúbili hlavne líčenie s paletkami iDivine Sleek MakeUP v odtieňoch Au Naturel a A New Day. Pri líčení boli veľmi dôležité výrazné kontúry a rozjasnená tvár, ktorá dodala modelkám okúzľujúci vzhľad. Celkový efekt bol jednoducho neodolateľný.

Líčenie dokonale doladila farba pier. Naše vizážistky používali na pery jemné "nude" odtiene. Či už v matných, alebo lesklých prevedeniach. Modelkám sa zapáčili najmä tekuté matné rúže Sweet Cream Jordana.Ako celá akcia prebiehala?

Prvý deň sa v hoteli Crowne Plaza v Bratislave predstavilo hneď niekoľko známych návrhárov. Svoje modely predstavili Veronika Kostková, Jana Polak či značka Hellenski by Emma Klein. 

Druhý deň ovládli žiarivé farby s nádychom moderného cirkusu. Zaujali nás aj krásne svadobné šaty, ktoré predviedli modelky s nádhernými účesmi s kvetmi. V tento deň sa prezentovali módni návrhári Rozalia Bot, Relleciga alebo famózna Jana Jurčenko.Posledný deň bol na Bratislavských módnych dňoch 2017 najviac očakávaný. Priniesol na móla skutočný luxus. Svoje kolekcie predstavili návrhári ako Michaela Ľuptáková, Ida Sandor či populárna Jana Pištejová.

Celé tri dni úžasnej atmosféry ste mohli sledovať naživo aj vy! Fanúšičky Krasotiky sme potešili exkluzívnymi príspevkami zo zákulisia. Nechýbalo ani naše živé vysielanie na Instagrame a Facebooku, kde ste súťažili o lákavé ceny.
 
Veríme, že ste si Bratislavské módne dni 2017 užili naplno a inšpirovali sa. Či už make-upom, alebo lukratívnymi módnymi kúskami. Už teraz sa nevieme dočkať ďalšieho ročníka
.

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť