Ardell Studio Effects Demi Wispies

Dodajte Vašim očiam dramatický pohľad vďaka umelým mihalniciam Studio Effect  Demi Wispies od značky Ardell. Riasy majú zvýšený počet rias pre výraznejší efekt otvoreného oka. Mihalnice perfektne oživia Vaše oči a krásne doplnia Vaše líčenie či sa jedná o bežné denné alebo odvážnejšie večerné líčenie. Sú veľmi ľahké a pohodlné na nosenie. 

Tieto mihalnice sú povinná položka do každej kozmetickej výbavy. Pristanú totiž každému tvaru očí a zamaskujú padnuté očné viečka. Nikdy neviete, kedy tieto zázračné mihalnice budete potrebovať.

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia.

Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

6,26 €

H-ARD65245

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (11)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,82/5
11 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Vhodne na prilezitost.. Su dlhsie a huste top ❤️

0 1 2 3 4
(3/5

Mihalnicky su krasne a nadupane, ale aj hodne dlhe a huste, co som v realite az tak necakala, komu nevadi, ze je vidiet, ze ide o umele mihalnicky, v tom pripade su nadherne. Ja skor preferujem prirodzenejsie. Nabuduce si zvolim prirodzenejsiu variantu

0 1 2 3 4
(5/5

Super mihalnicky, sú husté a nepôsobia neprirodzene.

0 1 2 3 4
(5/5

Pre mňa totálny strop! Odkedy som ich vyskúšala tak iné nenosím.

0 1 2 3 4
(5/5

Ešte som nemala možnosť vyskúšať ich, no vyzerajú perfektne.

Stránka: 123

2 iných produktov v tejto kategórii