Ardell Studio Effects Demi Wispies

Dodajte Vašim očiam dramatický pohľad vďaka umelým mihalniciam Studio Effect  Demi Wispies od značky Ardell. Riasy majú zvýšený počet rias pre výraznejší efekt otvoreného oka. Mihalnice perfektne oživia Vaše oči a krásne doplnia Vaše líčenie či sa jedná o bežné denné alebo odvážnejšie večerné líčenie. Sú veľmi ľahké a pohodlné na nosenie. 

Tieto mihalnice sú povinná položka do každej kozmetickej výbavy. Pristanú totiž každému tvaru očí a zamaskujú padnuté očné viečka. Nikdy neviete, kedy tieto zázračné mihalnice budete potrebovať.

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia.

Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

6,12 €

Zakúpením získate 6 vernostných bodov.


H-ARD65245

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (5)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
5 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Krasne pozdvihnu vonkajsie kutiky oci, pekne tvaruju oko, vyzeraju akovtrsy, krasny efekt, lahka aplikacia :)

0 1 2 3 4
(5/5

top mihalničky, moje najobľúbenejšie, vyzerajú úplne božsky

0 1 2 3 4
(5/5

Po edícií Mink je táto druhá najlepšia, akú zančka Ardell mohla vyrobiť! Dokonalosť na oku. Mohli by z edície Studio Effect vyrobiť viac typov mihalničiek.

0 1 2 3 4
(5/5

Skvelé riasy - pekne sa prispôsobia tvaru oka a vyzerajú clekom prirodzene. Som s nimi spokojná a môžem ich len odporučiť.

0 1 2 3 4
(5/5

Nádherné mihi! Vytvoria nádherné oko a riasy zahustia.

Stránka: 1

10 iných produktov v tejto kategórii