Sada hranatých hubiek na make-up Absolute Cosmetics

Kvalitná sada hranatých hubiek na make-up Vám zabezpečí precíznu a jednoduchú aplikáciu tekutého make-upu. Model hranatých hubiek môžete vďaka všestrannému využitiu použiť na dokonalé spojenie make-upu s pokožkou, na precíznu prácu rovných línii pri kontúrovaní a tiež na zafixovanie Vášho make-upu transparentným púdrom. Tieto jedinečné hubky sú veľmi jemné a ohybné. Sada obsahuje 8 kusov hranatých hubiek.

Použitie: Pri použití hubky na nanášanie make-upu alebo pri kontúrovaní hubku jemne navlhčite, čím sa zväčší a vďaka mokrému povrchu sa make-up bude lepšie zapracovávať do pleti. Pri využití hubky na nanášanie transparentného púdru na zafixovanie Vášho líčenia použite suchú hubku. Púder hubkou jemne vklepkávajte na miesta tváre, ktoré chcete zafixovať, nechajte ho chvíľku pôsobiť a následne púder jemným ťahom štetca rozotrite do stratena.

Viac detailov

2,86 €

A-6126

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (2)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,00/5
2 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(3/5

Za tú cenu fajn, ale nejako extra ma neohúrili. Problém je, že sú prilepené k sebe a keď si ich oddelíte, tak ostanú také drsné, doslova ich musíte odtrhnúť od seba.

0 1 2 3 4
(5/5

Mäkučké, poddajné. Za tú cenu som spokojná.

Stránka: 1

3 iných produktov v tejto kategórii