Vodeodolná farba na obočie L.A. Girl Brow Pomade

Dokonalé vodeodolné obočie! Farba na obočie, ktorá konkuruje oveľa drahším produktom. Kvalita je rovnaká ale cena oveľa prívetivejšia.
Značka L.A. Girl prináša túto gélovú pomádu na obočie s dokonalou textúrou, s ktorou sa Vám bude Vaše obočie hravo líčiť. Ide o ultra ľahkú konzistenciu, ktorá je však výborne pigmentovaná a vodeoodolná. Ich odtiene sa nesú prevažne v studených tónoch, čo určite veľa z vás ocení.
Vaše obočie vydrží nepohnuté až dovtedy, kým samé nebudete chcieť pomádu odličiť. Ak teda plnánujete stráviť nejaký ten čas v saune, ísť na dovolenku k moru, či len tak zbehnúť na plaváreň, určite sa na tento zázrak môžeš spoľahnúť.

K tejto pomáde odporúčame precízny, pevný a kvalitný obojstranný štetec, taktiež od značky L.A. Girl. Tvorí s touto pomádkou perfektné duo, vďaka ktorému precízne vytvoríte dokonalé obočie. (Šepká sa, že ide o jeden z najlepších štetcov na obočie).


Odtiene: 

  • Blonde - studená popolavá blond - ideálna pre ženy s blond a jemne hnedými vlasmi
  • Taupe - studená bledohnedá - ideálna pre ženy s blond a hnedými vlasmi
  • Soft Brown - neutrálna stredne hnedá - ideálna pre ženy s hnedými vlasmi 
  • Warm Brown - hnedá neutrálna s jemne teplým tónom - ideálna pre ženy s hnedými až tmavo hnedými vlasmi (teplejších tónov)
  • Dark Brown - studená tmavohnedá - ideálna pre ženy s tmavohnedými až čiernymi vlasmi
  • Soft Black - popolavá čiernohnedá- ideálna pre ženy s čiernymi vlasmi 

TIP: nezabúdajte, že ide o gélový produkt, preto je táto pomáda skvele využiteľná aj na očné linky - linky v hnedých tónoch vyznievajú veľmi prirodzene a odporúčajú sa hlavne použiť pri bledých typoch s blond alebo ryšavými vlasmi.

Objem: 3 g

Viac detailov

8,56 €


cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

VodeodolnéÁno

Recenzie (30)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,80/5
30 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Obočie pôsobí prirodzenejšie, no nabudúce si objednám asi ten najtmavší odtieň. Čo sa týka kvality produktu, som spokojná.

0 1 2 3 4
(4/5

Pozitivum je ze sa da krasne vytvarovat obocko ale od Milani sa mi predsa len zdala ta farba lepsia ... obocie vyzeralo prirodzenejsie

0 1 2 3 4
(5/5

Top

0 1 2 3 4
(2/5

Mám odtieň Dark brown a Soft Black a ani jeden mi nesadol. Mám čierne chĺpky a ani ten najtmavší nieje dobrý. Neodporúčam pre niekoho kto ma taktiež čierne chĺpky pretože to vôbec nevyzerá dobre je tam vidno že je to iná farba.. príde mi taká teplejšia... Mám od nabli Uranus v ceruzke aj pomadu a som s tým veľmi spokojna odtieň sedí!.:)

0 1 2 3 4
(5/5

Odporúčam túto pomádku na obočko. Skvelo drží, je vodeodolná, takže vydrží celú noc alebo aj kupko. Jednoznačne objednávam dookola. Spokojnosť veľká

Stránka: 123456

5 iných produktov v tejto kategórii