Pero na obočie Ardell Beauty Stroke A Brow

Krásne upravené obočie behom pár minút dosiahnete s týmto perom na obočie od americkej značky Ardell Beauty. Jeden z top produktov na obočie, vďaka ktorému docielite dočasný microblending na celý deň.
Vďaka kužeľovitému hrotu sa s týmto perom perfektne a precízne pracuje a umožňuje dokreslenie jednotlivých chĺpkov. Pero umožňuje rozptýlené a strapaté obočie upraviť do krásne vytvarovaných oblúkov. Je vodeodolné a dlhotrvácne, poskytne tak nádherné obočie, ktoré vydrží celý deň.

Odtiene:

  • Tapue - bledý neutrálny tón hnedej
  • Medium Brown - stredne tmavý studený tón hnedej
  • Dark Brown -  tmavší studený tón hnedej 
  • Soft Black -  popolavá čierna 

Použitie: Pre efekt výraznejšieho a plnšieho obočia aplikujte väčšie množstvo farby z ceruzky, naopak pre prirodzený a jemný efekt len jemne prejdite po kontúrach obočia.

Objem: 1,18 ml

Viac detailov

5,77 €

-45%

10,49 €


cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (8)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,38/5
8 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Pero je fakt super, jednoducho sa s ním robí, celkom dobre drží, je skladné....Ešte musím vyskúšať vodeodolnosť, napr. na sprche, prípadne pri cvičení, keď sa potím. Inak spokojnosť.

0 1 2 3 4
(1/5

Celkovo som spokojna s kozmetikou z Krasotika, ale toto musim zial hodnotit ako vyhodene peniaze. Neviem ci som mala len smolu a prislo mi vyschnute pero, ale takmer absolutne nepise. Okrem toho sa po prvom pouziti rozstrapkalo. Aj ked nerada, absolutne neodporucam.

0 1 2 3 4
(5/5

Chvíľku mi trvalo, kým som mala v ruke tú správnu techniku ale potom to stálo za to. Používam každý deň, efekt je skutočne prekrásny. Maximálna spokojnosť.

0 1 2 3 4
(5/5

Moja prvá fixka na obočie, no musím povedať, že ma veľmi milo prekvapila. Dá sa s ňou velmi pekne nakresliť jemne čiarky-chlpky. Mám odtieň Soft Black-je trošičku tmavšia ale nevadí mi to. Cena by mohla byť nižšia nakoľko sem tam vynecháva a nepíše no možno to bolo len zo začiatku a rozpíše sa :)

0 1 2 3 4
(5/5

Chce to trošku trpezlivosti na začiatku, ale výsledný efekt stojí za to. Obočie vyzerá prirodzene a veľkým plusom je vodeodolnosť :) Som spokojná s týmto perom.

Stránka: 12

12 iných produktov v tejto kategórii