Paleta na obočie L.A. Colors I Heart Makeup Eyebrow Palette

Dokonalé obočie. Och áno, každá z nás o ňom sníva. A s touto perfektnou paletou na obočie od americkej značky L.A. Colors to nebude už len sen. V tejto palete nájdete všetko, čo pre rýchlu, pohodlnú a efektívnu úpravu obočia potrebujete. V sade totiž nájdete 3 púdrové tiene na obočie v hnedých farbách, ktoré môžete zafixovať dvoma voskmi – buď v hnedej alebo neutrálnej farbe. Vzhľad dokonalého obočia dokončíte použitím rozjasňovača, ktorý táto sada taktiež obsahuje. A pokiaľ máte z maľovania obočia strach a nikdy vám to nevyjde podľa predstáv – nemajte obavy, táto skvelá sada počíta aj s tým a nájdete v nej aj 3 rôzne šablónky na obočie!

Celkovo sada obsahuje:
  • 3 púdrové hnedé tiene na obočie
  • 2 vosky
  • 1 púdrový rozjasňovač
  • Kefku na prešecanie obočia
  • Štetec na nanášanie a tieňovanie
  • Pinzetu
  • Ceruzku na obočie
  • 3 rôzne páry šabloniek na obočie
Odtiene:
  • Light to Medium – vhodná pre stredne hnedé vlasy
  • Medium to Deep – vhodá pre tmavé hnedé vlasy

Rozmery: 10,3 x 16 cm

Použitie: Pomocou šablóniek na obočie vytvorte požadovaný tvar obočia. Tento tvar jemnými ťahmi formujte a vyplňte tieňom na obočie prostredníctvom priloženého štetca. Vytrhajte drobné chĺpky okolo vytvarovaného obočia prostredníctvom mini pinzety a definujte okraje obočia. Následne obočie prečešte priloženou kefkou. A na záver pod obočie naneste malé množštvo rozjasňovača.

Zloženie: Ingredients:Púdrové tiene: Mica, Talc, Dimethicone, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Ethylhexyl Palmitate, Magnesium Stearate, Polybutene, Methylparaben, Propylparaben. May Contain: Titanium Dioxide (CI 77491), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).Vosk: Lanolin, Ceresin, Ethylhexyl Palmitate, Microcrystaline Wax (Cera Microcristallina), Beeswax (Cera Alba), Petrolatum, Propylparaben. May Contain: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77491).
Ceruzka: Candelilla Wax (Candelilla Cera), Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Lanolin, Castor Oil, Ceresin, Hydrogenated Coconut Oil, Beeswax (cera Alba), Squalane, Ethylhexyl Palmitate, Petrolatum, Microcrystaline Wax (Cera Microcristallina), BHT, Propylparaben. May Contain: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

Viac detailov

7,78 €

Zakúpením získate 7 vernostných bodov.cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

VodeodolnéNie
DruhSada na obočie

Recenzie (2)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
2 (počet hodnotení)
0 1 2 3 4
(5/5

odporúčam, super paletka :)

0 1 2 3 4
(5/5

Vrelo odporúčam, za mňa je to kompaktná výborná paletka na obočie, kefka pekne upraví obočie, pinzetka je pevná, takže sa s ňou dobre pracuje, ceruzka kreslí ako má, tiene dobre pigmentujú a vosk obočko dobre zafixuje.

Stránka: 1

22 iných produktov v tejto kategórii