Umelé mihalnice Bloom Wispies

Doprajte Vašim očiam zvýraznenie a zároveň prirodzený vzhľad s jedinečnými mihalnicami od značky Bloom. Vďaka svojej dĺžke a postupnému strihu pôsobia mihalnice veľmi prirodzene. Sú ideálne najmä pri jemnom dennom líčení. Mihalnice sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete!

Dĺžka: 13 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,30 €

Zakúpením získate 3 vernostné body.


BLM-WS

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.

Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc11 - 12 mm (S)

Recenzie (5)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,80/5
5 (počet hodnotení)
0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Krásne mihalnice, vidno na nich, že sú z pravých vlasov, jednotlivé vlásky su krásne jemné a nepôsobia umelo. Mne bohužiaľ mihalničky na moje oko a tvár nesadli, sú mi pridlhé a prihusté, no pre dievčatá čo hľadajú dlhé husté výrazné vytočené mihalnice, ktoré zároveň vyzerajú prirodzene ich vrelo odporúčam. Ja mám jemné črty, malú tvár a nízko posadené obočie, pre takéto typy odporúčam bloom demi wispies, tie sadli aj mne:)

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Úžasné mihalnice :) kvalitou by som ich prirovnala k tým od Ardell, za mňa palec hore :)

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Moje obľúbené od tejto značky, na očiach pôsobia krásne prirodzene takže pre prirodzené líčenie sú super ! :)

0 1 2 3 4
(4/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Tieto mihalničky vyzerajú naozaj nádherne! Sú síce dlhšie, ale aj tak vyzerajú na oku pekne. Bohužiaľ dajú sa použiť tak max. 2-3x. Určite si ich ešte objednám :)

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Tak na tieto mihalnice som dostala kompliment od neznámeho človeka aké mám krásne riasy :D Ano su nádherné, citit že je to vlas a nie syntetika, bohužial nevydržia dlho, ked som ich chcela očistit ten vlas sa uplne narovnal, čiže stratili svoj tvar, museli poputovat do koša -.- Ale určite ešte objednám do zásoby.

Stránka: 1

30 iných produktov v tejto kategórii