Riasy Ardell Aqua Lashes 342

Prvá kolekcia umelých mihalníc, ku ktorej aplikácii vám stačí iba voda. Pri použití rias Aqua Lashes nepotrebujete žiadne lepidlo. Tento model rias je výraznejší, preto sa hodí k väčším očiam. Riasy sú krásne, dlhé a opticky zväčšia oči. Sú ideálne na večerné líčenie, ale aj na denné líčenie, pokiaľ preferujete výrazné riasy aj počas dňa. Mihalnice od Ardell sú vôbec najkvalitnejšie vo svojej kategórii a tešia sa veľmi veľkej obľube, pretože ženy na nich milujú ich kvalitu, prirodzenosť a ľahkosť.

Jedno balenie obsahuje jeden pár mihalníc.

Použitie: 
  1. Dôkladne očistite Vaše viečka a mihalnice tak, aby na nich neboli žiadne pozostatky make-upu. Pred aplikáciou rias si môžete, ale nemusíte naniesť tenkú vrstvu riasenky.
  2. Vyskúšajte priložením umelých mihalníc k línii Vašich mihalníc, či sa zhoduje dĺžka oboch mihalníc. Ak by boli umelé mihalnice o niečo dlhšie ako  línia prirodzených rias, prebytočnú dĺžku umelých mihalníc opatrne odstrihnite manikúrovými nožničkami.
  3. Pomocou pinzety alebo prstov pásik, kde sa riasy spájajú namočte do pohára s vodou.
  4. Aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línii mihalníc a následne ich prstom jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícii.

Viac detailov

6,24 €

H-ARD63403

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (0)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
0/5
0 (počet hodnotení) Pridať recenziu

30 iných produktov v tejto kategórii