Prírodné mihalnice Bloom Wispy

Doprajte Vašim očiam zvýraznenie a zároveň prirodzený vzhľad s jedinečnými mihalnicami od značky Bloom. Vďaka svojej dĺžke a postupnému strihu pôsobia mihalnice veľmi prirodzene. Sú ideálne najmä pri jemnom dennom líčení. Mihalnice sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo.

Dĺžka: 13 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

BLM-WS

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc11 - 12 mm (S)

Recenzie (26)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,69/5
26 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Waw, waw a ešte raz waw! Tieto riasy som si hneď zamilovala, sú asi najkrajšie zo všetkých ktoré som skúšala. Plusom je aj jednoduchá aplikácia a to že o nich na očiach vobec neviete. No a samozrejme ešte veľmi príjemná cena. Ja osobne moc odporúčam.

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalničky sa ľahko aplikujú, na očiach sú veľmi príjemné a vytvoria dokonale prirodzený vzhľad. Ja som z nich úplne nadšená.

0 1 2 3 4
(5/5

Úžasné mihalnice :) kvalitou by som ich prirovnala k tým od Ardell, za mňa palec hore :)

0 1 2 3 4
(5/5

Moje obľúbené od tejto značky, na očiach pôsobia krásne prirodzene takže pre prirodzené líčenie sú super ! :)

0 1 2 3 4
(4/5

Tieto mihalničky vyzerajú naozaj nádherne! Sú síce dlhšie, ale aj tak vyzerajú na oku pekne. Bohužiaľ dajú sa použiť tak max. 2-3x. Určite si ich ešte objednám :)

Stránka: 123456

30 iných produktov v tejto kategórii