Prírodné mihalnice Bloom Wispy

Doprajte Vašim očiam zvýraznenie a zároveň prirodzený vzhľad s jedinečnými mihalnicami od značky Bloom. Vďaka svojej dĺžke a postupnému strihu pôsobia mihalnice veľmi prirodzene. Sú ideálne najmä pri jemnom dennom líčení. Mihalnice sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo.

Dĺžka: 13 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

BLM-WS

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc11 - 12 mm (S)

Recenzie (26)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,69/5
26 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Nádherné mihalnice, ktoré krásne zvýraznia pohľad, no zároveň to nie je nič extravagantné. Veľmi sa mi pácia.

0 1 2 3 4
(3/5

Nádherne riasy na prvý pohľad. Po prvom nalepení som bola nadšená, vyzerali krásne luxusne, vhodne na večerné lícenie, ale po druhom použití sa riasy môžu vyhodiť, pretože úplne zmenia tvar, ani sa na seba navzájom nepodobajú. Som tak trochu sklamaná.

0 1 2 3 4
(5/5

Nádherné, prirodzené mihalnice. Vyzerajú na oku veľmi jemne takže ak preferujete skôr prirodzenosť tak by som do nich určite šla. Samozrejme odporúčam a určite si ich kúpim znova.

0 1 2 3 4
(5/5

Veľmi podobné riasam od Ardell - aj čo sa týka kvality. Za mňa veľká spokojnosť a ešte určite si ich kúpim.

0 1 2 3 4
(5/5

Krásne mihalnice, vidno na nich, že sú z pravých vlasov, jednotlivé vlásky su krásne jemné a nepôsobia umelo. Mne bohužiaľ mihalničky na moje oko a tvár nesadli, sú mi pridlhé a prihusté, no pre dievčatá čo hľadajú dlhé husté výrazné vytočené mihalnice, ktoré zároveň vyzerajú prirodzene ich vrelo odporúčam. Ja mám jemné črty, malú tvár a nízko posadené obočie, pre takéto typy odporúčam bloom demi wispies, tie sadli aj mne:)

Stránka: 123456

30 iných produktov v tejto kategórii