Prírodné mihalnice Bloom Wispy

Doprajte Vašim očiam zvýraznenie a zároveň prirodzený vzhľad s jedinečnými mihalnicami od značky Bloom. Vďaka svojej dĺžke a postupnému strihu pôsobia mihalnice veľmi prirodzene. Sú ideálne najmä pri jemnom dennom líčení. Mihalnice sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo.

Dĺžka: 13 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

BLM-WS

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc11 - 12 mm (S)

Recenzie (27)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,67/5
27 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(4/5

Kúpila som si ich ako prvé umelé mihalnice, trochu dlhé na mňa, ale inak sú pekné. Som spokojná

0 1 2 3 4
(5/5

Su trochu strapatejsie, ale je to asi zámer, aby nevyzerali az tak umelo. Velmi sa mi páči ich ohybnost a prispôsobivosť na oku, odporúčam!

0 1 2 3 4
(3/5

Podľa mňa sú veľmi neprirodzene strapaté na koncoch. Ale ďakujem aj za túto skúsenosť

0 1 2 3 4
(5/5

Nádherné mihálnice, prijemné na oku, jednoducho sa aplikujú

0 1 2 3 4
(5/5

Mozem len vrelo doporucit. Som s nimi maximalne spokojna a inu znacku ani nechcem...Tymto som max verna...Prirodzene a necitit na oku..

Stránka: 12345

30 iných produktov v tejto kategórii