Čierne lepidlo na umelé mihalnice Ardell LashGrip 7 g

Rýchloschnúce vodeodolné lepidlo je určené na umelé mihalnice alebo trsy umelých mihalníc. Po zaschnutí ostáva čierne. Je vhodné ho použiť v kombinácii s čiernou linkou alebo pri líčení v štýle smoky eyes.

Pre odstránenie odporúčame použiť odstraňovač umelých mihalníc.

Lepidlo má dlhú výdrž - po nanesení vydrží od rána do večera bez toho, aby poškodilo Vaše riasy. Avšak aby nedochádzalo k ničeniu Vašich rias, nezabúdajte pred spaním vždy umelé mihalnice aj lepidlo dôkladne odstráiť.

Použitie: Naneste na jednotlivé trsy umelých mihalníc. Počkajte 30 sekúnd a nalepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias.

Objem: 7 ml

Zloženie: Ingredients: Water (Aqua), Rubber Latex, Cellulose Gum, Sodium Dodecylbenesulfonate, Ammonium Hydroxide, fragrance (parfum), Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool, Formaldehyde, Iron Oxides (CI 77499).

Viac detailov

4,90 €

LEP-ARD-680260

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (8)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,88/5
8 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

odporúčam, je super

0 1 2 3 4
(4/5

Lepidlo je OK, ale ak hľadáte kvalitnejšie lepidlo, ktoré dlhšie vydrží odporúčam Duo. Lepšie sa s ním nalepujú trsy, resp. umelé mihalnice.

0 1 2 3 4
(5/5

Nechtiac som si objednala čierne lepidlo namiesto číreho ,ale keď mám linku tak mi to vôbec nevadí. Super drží celý deň, mihalnice sa ani nepohnú a ľahučko sa odstraňuje. Za mňa je naj :)

Stránka: 12

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii