Znížené ceny Ardell Trio 3-in-1

Sada umelých mihalníc Ardell Trio 3-in-1

Neviete sa rozhodnúť, či uprednostníte extra husté umelé mihalnice, ale jednotlivé trsy rias? S týmto unikátnym triom si každý deň môžete dopriať iný vzhľad.

Táto špeciálna sada obsahuje jeden pár výrazných umelých mihalníc, jedny skrátené mihalnice vhodné do vonkajšieho kútika oka a 10 trsov umelých mihalníc v strednej dĺžke.

Ideálne pre začiatočníkov alebo na cestovanie. Experimentujte a vyskúšajte nové možnosti líčenia. Mihalnice sú vode-odolné a vydržia viacero použití.

Sada je doplnená aj profesionálnym priesvitným lepidlom.

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia.

Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

5,88 €

-60%

14,69 €

H-ARD61748

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (4)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,00/5
4 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(1/5

Ja osobne som s týmto produktom vôbec neni spokojná :( hrozne umelé a neviem si predstaviť kde tých 10 ks trsov využijem :/ čakala som viac od toho aspoň ze ten stredný pas bude kvalitný ale bohužiaľ nie.

0 1 2 3 4
(5/5

Super sada! Nosím so sebou keď niekam cestujem a vďaka nej ma nič neprekvapí - aj na cestách môžem vyzerať stále skvelo, či už cez deň alebo večer

0 1 2 3 4
(5/5

Táto sada bol môj prvý stret s umelými mihalnicami - myslím, že na začiatok je úplne skvelá, je tam všetko čo človek potrebuje a vďaka rôznym typom mihalníc môže človek skúsiť viac druhov líčenia.

0 1 2 3 4
(5/5

s touto sadou som veľmi spokojná, je tam všetko čo treba. Ak sa správne staráte o mihalnice aj vám vydrží dosť dlho

Stránka: 1

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii