Číre lepidlo na umelé mihalnice Ardell DUO 7 g

Lepidlo Ardell Duo je svetovo najznámejšie profesionálne lepidlo značky Ardell na umelé mihalnice. Lepidlo Vám pomôže dokonale a jednoducho upevniť umelé riasy podľa Vašj voľby. Po zaschnutí je priesvitné, má gumovú konzistenciu, veľmi dobre sa s ním pracuje. Vďaka špeciálnemu zloženiu zabezpečuje dlhotrvajúce upevnenie umelých rias. Váš pohľad bude dokonalý počas celého dňa. Lepidlo Ardell Duo si jednoducho zamilujete už po prvom použití.

Lepidlo má dlhú výdrž - po nanesení vydrží od rána do večera bez toho, aby poškodilo Vaše riasy. Avšak aby nedochádzalo k ničeniu Vašich rias, nezabúdajte pred spaním vždy umelé mihalnice aj lepidlo dôkladne odstráiť. Pre odstránenie odporúčame použiť odstraňovač umelých mihalníc.

Použitie: Z tuby vytlačte na umelé mihalnice požadované množstvo lepidla. Počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne a následne mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias.

Objem: 7 ml

Viac detailov

7,80 €

LEP-ARD-568034

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (23)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,87/5
23 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Výborné lepidlo, drží excelentne, ostáva na mieste a schne naozaj neviditeľne, nie je ho na oku vidno, nezanecháva pozliepané oko. Jediná vec, ktorá mi na ňom vadí je aplikácia, balenie neobsahuje žiaden štetček, niekedy vytlačíte priveľa a plytváte tým pádom tým lepidlom. Pri opatrnom a pomalom vytláčaní je ale všetko v poriadku. Odporúčam

0 1 2 3 4
(5/5

Najlepšie lepidlo. Iné si už ani nekupujem.

0 1 2 3 4
(5/5

Uuzasne lepidlo :)

0 1 2 3 4
(5/5

lepidlo je super, skvelé drží...

0 1 2 3 4
(5/5

Dokonalé lepidlo :D Doporučujem

Stránka: 12345

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii