Číre lepidlo na umelé mihalnice Ardell DUO 14 g

K umelým mihalniciam nepochybne patrí aj kvalitné lepidlo, ktoré zaisťuje čo najlepší a najtrvácnejší výsledok. Značka Ardell nie je len svetovou jednotkou, čo sa týka mihalníc, ale ponúka aj lepidlá najvyššej kvality.

Vodeodolné lepidlo Duo Strip Lash je určené práve na nalepovanie umelých mihalníc a poskytuje jednoduchú a bezpečnú aplikáciu s vysoko trvácnym výsledkom, ktorý rozhodne oceníte.

Navyše je vo veľmi výhodnom 14 g balení, ktoré vydrží nespočetne mnoho aplikácií.

Lepidlo má dlhú výdrž - po nanesení vydrží od rána do večera bez toho, aby poškodilo Vaše riasy. Avšak aby nedochádzalo k ničeniu Vašich rias, nezabúdajte pred spaním vždy umelé mihalnice aj lepidlo dôkladne odstráiť. Pre odstránenie odporúčame použiť odstraňovač umelých mihalníc.

Použitie: Naneste malé množstvo lepidla na oblúk umelých rias, opatrne priložte k línií Vašich prirodzených rias, nastavte umelé mihalnice do správnej polohy a počkajte chvíľu kým lepidlo zaschne. Držte lepidlo od dosahu detí!

Hmotnosť: 14 g

Zloženie:  Water (Aqua, Eau), Rubber Latex, Cellulose Gum, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Ammonium Hydroxide, Parfum (Fragrance), Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool, Formaldehyde

Viac detailov

11,90 €

LEP-ARD-563015

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (9)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
9 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Jedno z najlepších lepidiel ❣️

0 1 2 3 4
(5/5

Odkedy sa venujem vizáži je to pre mňa bezkonkurenčný pomocník pri lepenie mihalníc,výhodné veľké balenie vydrží veľmi dlho.za mňa top produkt❤

0 1 2 3 4
(5/5

Jedno z najlepších

0 1 2 3 4
(5/5

Za mňa najlepšie lepidlo na mihalnice, bez konkurencie:)

0 1 2 3 4
(5/5

Pre mna jednotka na trhu odkedy sa venujem vizazi. Poskusal som zopar predtym, a nenaslo konkurenciu. Nedrazdi oci a drzi skvele, jedno balenie vydrzi velmi dlho.

Stránka: 12

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii