Čierne lepidlo na umelé mihalnice Ardell DUO 7 g

Jedinečné lepidlo na umelé mihalnice. Obsahuje čierny pigment, takže po zaschnutí nepresvitá pomedzi umelé riasy a jemnou linkou zvýrazní váš pohľad. Vodeodolné zloženie neobsahuje latex a na vašich očiach vydrží  až po dobu niekoľkých týždňov.

Lepidlo má po zaschnutí gumovú konzistenciu, tým sa zabezpečuje jeho flexibilita. Mihalnice sa netrhajú, nekĺžu ani neopadávajú.

Lepidlo má dlhú výdrž - po nanesení vydrží od rána do večera bez toho, aby poškodilo Vaše riasy. Avšak aby nedochádzalo k ničeniu Vašich rias, nezabúdajte pred spaním vždy umelé mihalnice aj lepidlo dôkladne odstráiť. Pre odstránenie odporúčame použiť odstraňovač umelých mihalníc.

Použitie: Z tuby vytlačte na umelé mihalnice požadované množstvo lepidla. Počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne a následne mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias.

Objem: 7 ml

Viac detailov

7,80 €

LEP-ARD-568044

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (4)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
4 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Super lepidlo, dobre drží .

0 1 2 3 4
(5/5

Lepidlo je naozaj vhodnejšie len vtedy ak ho chcete skombinovať s výraznejším líčením (kvôli tomu, že je čierne). Inak je však veľmi kvalitné a dobre drží, odporúčam ho však ako také "doplnkové" lepidlo k číremu, ktoré je vhodnejšie ak nejdete robiť výrazné líčenie

0 1 2 3 4
(5/5

Výborné lepidlo, skvelo drží a pri tom nepodráždi oči

0 1 2 3 4
(5/5

S týmto lepidlom som veľmi spokojná - dobre drží a má príjemnú konzistenciu

Stránka: 1

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii