Ardell Invisibands Lashes Wispies

Profesionálne umelé mihalnice v klasickom strihu. Zahustia, predĺžia a zvýraznia váš pohľad. Najlepšie vyniknú pri výraznom večernom líčení, hrubšej očnej linke alebo farbených kontaktných šošovkách.   

Každá z nás predsa môže byť úplne iná. S týmito umelými mihalnicami nemôžete nič pokaziť, iba získať.

Dĺžka: 12 mm

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia.

Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

4,90 €

H-ARD65010

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc11 - 12 mm (S)

Recenzie (7)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
7 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Naozaj veľmi prirodzené a krásne sedia

0 1 2 3 4
(5/5

❤❤❤❤❤

0 1 2 3 4
(5/5

Vyzeraju naozaj prirdzene. Pekne zuhustia prirodzene riasy. Ziadny extrem. Odporucam

0 1 2 3 4
(5/5

Prvé umelé mihalnice, ktoré mi krásne sadli na oko a vyzerajú ozaj prirodzene. Musela som si ich trošku zastrihnúť, ale inak som veľmi spokojná.

0 1 2 3 4
(5/5

Všeobecne Ardell mihalnice su velmi kvalitne a casto ich pouzivam na seba,ale aj na moje klientky. Tento typ mihalnic najcastejsie pouzivam pri nevestach,ale aj pre zeny na plesy. Su lahke, prirodzene,malicko su dlhsie,ale kto me velke oci, tomu sadnu ako uliate.

Stránka: 12

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii