Ardell Invisibands Lashes Demi Wispies

Extra husté, špeciálne strihané prírodné mihalnice, ktorých názov obletel celý svet krásy. Pri vonkajšom kútiku oka sú mihalnice dlhšie a postupne sa skracujú smerom k vnútornému kútiku. Tento strih mihalníc zvýrazní pohľad a perfektne zamaskuje padnuté očné viečka.

Mihalnice sú vyrobené ručne zo 100% európskych ľudských vlasov. Môžete si tak byť viac ako istá, že použitím týchto jedinečných mihalníc dosiahnete skutočne prirodzený vzhľad, takže si ich použitie nik ani len nevšimne.

Dĺžka: 12 mm

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia.

Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

4,90 €

H-ARD65012

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (29)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
29 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Krasne mihalnice. Nazivo snad este krajsie :-D velmi prirodzene vyzerajuce. Som s nimi velmi spokojna!

0 1 2 3 4
(5/5

Úžasné riasy vhodné ako na denné líčenie tak aj na večerný make up. Vyzerajú veľmi prirodzene a určite si ich objednám aj nabudúce. :)

0 1 2 3 4
(5/5

Veľmi prirodzené mihalničky, maximálna spokojnosť

0 1 2 3 4
(5/5

super riasy prirozdené používam v kuse mesiac- dva podľa opotrebenia(samozrejme každý večer dávam dole)...pretieram špirálou keď chceme aby boli výraznejšie..

0 1 2 3 4
(5/5

Krásne, prirodzené, dobre sedia na viečku a vyzerajú na oku veľmi prirodzene

Stránka: 123456

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii