Ardell Invisibands Lashes Demi Wispies

Extra husté, špeciálne strihané prírodné mihalnice, ktorých názov obletel celý svet krásy. Pri vonkajšom kútiku oka sú mihalnice dlhšie a postupne sa skracujú smerom k vnútornému kútiku. Tento strih mihalníc zvýrazní pohľad a perfektne zamaskuje padnuté očné viečka.

Mihalnice sú vyrobené ručne zo 100% európskych ľudských vlasov. Môžete si tak byť viac ako istá, že použitím týchto jedinečných mihalníc dosiahnete skutočne prirodzený vzhľad, takže si ich použitie nik ani len nevšimne.

Dĺžka: 12 mm

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia.

Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

4,90 €

H-ARD65012

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (29)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
29 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Super, spokojnost, dlzka aj hustota taknakurat

0 1 2 3 4
(5/5

Uzasne mihalnice.. Objednala som ich uz druhykrat a nabuduce určite objednam znova.. Velmi pekne zvýraznia oci..... nevyzeraju umelo ale prirodzene.. TOP ✌️

0 1 2 3 4
(5/5

Prirodzený vzhľad a su dobre aj na denné líčenie

0 1 2 3 4
(5/5

Veľmi prirodzené možno na mňa až moc ale sú vážne nádherné. Ak chcete mihalničky na denné nosenie ku jemnému, prirodzenému, každodennému makeupu tieto sú pre vás ako stvorené. :)

0 1 2 3 4
(5/5

Prirodzene vyzerajúce, vhodné aj na denné líčenie.

Stránka: 12345

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii