Ardell Faux Mink Lashes 812


Mihalnice Faux Mink sú ideálne pre vylepšenie každodenného líčenia. Vďaka tomu, že sú v strede dlhšie ako na kútikoch Vaše oči dokonale zväčšia a zvýraznia Váš pohľad. Vyrobené sú z jemných, hodvábnych vlákien, ktoré majú krížové vrstvenie na získanie stredného objemu. Riasy sú ručné vyrábané a jemné zvlnené. Sú veľmi ľahké, bez pocitu tiaže na očiach. Neviditeľný pásik vám zaručí pohodlné nosenie a bezproblémový vzhľad.

Dĺžka: 13 mm

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

6,58 €

H-ARD66311

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc13 - 14 mm (M)

Recenzie (4)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
4 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Tieto mihalničky krasne zvyraznia oko, na pohlad zvacsia oko, su jemnucke, oko netreba tolko tienovat a tvarovat, lahka aplikacia, vyborna dlzka rias... dalsie mihalnicky z radu faux mink, ktore pridavam do mojich top, dokonca jedny mihalnicky mozem viackrat aplikovat s ardel lepidlom, dobra cena

0 1 2 3 4
(5/5

jedny z najlepších mihi aké doma mám, sú proste TOP

0 1 2 3 4
(5/5

Úžasné mihalničky, spravia nádherný pohľad, sú jemné a dobré sa s nimi pracuje

0 1 2 3 4
(5/5

Nádherne zvýraznia padnuté viečka. Sˇu veľmi jemnučké a preto sú vhodné na každodennú aplikáciu - a ak sa o ne budete dobre starať vydržia vám docela dlho

Stránka: 1

30 iných produktov v tejto kategórii