Sada umelých mihalníc Ardell Duo 120 DEMI

Táto sada unikátnych mihalníc obsahuje všetko, čo potrebujete na rýchlu a pohodlnú aplikáciu umelých mihalníc. Pozostáva z dvoch párov extra hustých mihalníc pre výrazný vzhľad,  aplikátora pre jednoduchú aplikáciu a priesvitného lepidla. Obsahuje teda všetko, čo potrebujete na vytvorenie  krásneho a výrazného pohľadu.

Mihalnice sú extrémne ľahké a pohodlné na nosenie, zároveň sú vodeodolné, sterilné a tvarovateľné. Môžete ich mať na sebe aj vtedy, keď sa pravidelne venujete plávaniu.

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia.

Náš tip: Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

14,90 €

H-ARD65223

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (13)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
13 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Mihalničky úplne TOP nedávno som ich začala nosiť s kamarátkou a sme strašne spokojné :) nosíme ich už denne takže vrelo odporúčame. Máme ich nafotené na instagrame (infrontofthemirror11)

0 1 2 3 4
(5/5

Dost som sa bála ich kúpit ale velmi milo ma to prekvapilo na oku vyzerajú velmi prirodzene a skvele držia.S aplikátorom neviem narábať,lepidlo je fantastické.Určite odporúčam.

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice su kvalitne, vyzeraju prirodzene. Na oku velmi dobre držia. Som nadmieru spokojna a určite odporučam.

Stránka: 123

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii

Zákazníci kupujúci tento tovar zakúpili taktiež