Znížené ceny Ardell Duo Sada na mihalnice - 110

Sada umelých mihalníc Ardell Duo 110

Tento typ mihalníc je ideálny pre zvýraznenie bežného denného líčenia. Táto exkluzívna sada obsahuje až dva páry najpredávanejšieho typu umelých mihalníc a je vhodná aj pre začiatočníkov. Sada je doplnená profesionálnym aplikátorom a priesvitným lepidlom.

Sada teda obsahuje:

  • 2 páry umelých mihalníc
  • aplikátor
  • lepidlo

Značka Ardell je zárukou kvality a zákazníckej spokojnosti. Mihalnice sú ultra ľahké, sterilné a vode -odolné. Vhodné aj na viacero použití.

Teraz Vám už nič nebráni vo vytvorení dokonalého vzhľadu.

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte pre budúce použitie.

Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

8,94 €

-40%

14,90 €

H-ARD65222

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (6)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,50/5
6 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice sú úžasné, ľahučké a a vyzerajú prirodzene...

0 1 2 3 4
(5/5

Dakujem som velmi spokojna :)

0 1 2 3 4
(5/5

Spokojnosť :)

0 1 2 3 4
(4/5

mihalnice su užasné, velmi prirodzene vyzerajú. Aplikátor poslúži, ale sklamaná som bola z veľkosti lepidla, mala som pocit že bude väčšie...Trochu dlhšie schne ale inak som spokojná

0 1 2 3 4
(4/5

Krásne mihalnice na deň, to balenie je trošku zbytočné, aplikátorom sa mi zle nanášajú, ja som zvyknutá na pinzetu, lepidlo mi prišlo vyschnuté, ale mihalnice sú božské :)

Stránka: 12

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii