Ardell 6-Pack Demi Wispies

Pri používaní umelých rias je umením vyzerať veľmi prirodzene. Myslíte si, že je to nemožné? Pravda je však taká, že to možné je. Svetlo sveta totiž uzreli tieto fantastické umelé riasy z dielne spoločnosti Ardell.

Set týchto 6 umelých rias je vyrobený zo 100% ľudských sterilizovaných vlasov. Kvôli dosiahnutiu výnimočnej kvality sú tieto vlasy ručne viazané. Ich ďalším veľkým plusom je skutočnosť, že sa veľmi jednoducho a rýchlo aplikujú.

Použitie:  Mihalnice vyberte z balenia pomocou pinzety. Mihalnice môžete nalepiť ihneď po vybraní z balenia. Nalepené mihalnice jemne pritlačte k očnému viečku aby ste ich upevnili. Na odstránenie jemne uchopte jeden koniec mihalníc a potiahnite.

Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

18,67 €

-15%

21,96 €

H-ARD65708

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (29)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,97/5
29 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

vyborne mihalnice vyborna cena odporucam

0 1 2 3 4
(5/5

Úžasná pomôcka nielen pre vizážistky.Vrelo doporučujem.Skvelá cena.

0 1 2 3 4
(5/5

Tento typ mihalníc hodnotím na výbornú! Skvele sa hodia na každú príležitosť, a vyzerajú úplne prirodzene. Sú vhodné na každý typ a veľkosť oka. Sú kvalitné a dobre sa s nimi pracuje, ľahko sa nanášajú a skvele ukážu na očiach :)
Môžem len odporučiť!
P. S.: Výhodné balenie je taktiež pozitívum ;)

0 1 2 3 4
(5/5

Veľmi výhodné balenie mihalníc, ktoré sú prirodzené a z ľudských vlasov. Sú výborné, tvarovo sedia viacerým typom oka a najčastejšie ich používam pre ženy, ktoré majú troška väčšie oči, nakoľko sú trošku dlhšie. Kto má menšie oči, doporučujem iný typ Ardell mihalníc(demi wispies120) .

0 1 2 3 4
(5/5

Krasne, prirodzene mihalnice a vyhodna cena. Nevahajte ;)

Stránka: 123456

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii