Ardell 6-Pack Demi Wispies

Pri používaní umelých rias je umením vyzerať veľmi prirodzene. Myslíte si, že je to nemožné? Pravda je však taká, že to možné je. Svetlo sveta totiž uzreli tieto fantastické umelé riasy z dielne spoločnosti Ardell.

Set týchto 6 umelých rias je vyrobený zo 100% ľudských sterilizovaných vlasov. Kvôli dosiahnutiu výnimočnej kvality sú tieto vlasy ručne viazané. Ich ďalším veľkým plusom je skutočnosť, že sa veľmi jednoducho a rýchlo aplikujú.

Použitie:  Mihalnice vyberte z balenia pomocou pinzety. Mihalnice môžete nalepiť ihneď po vybraní z balenia. Nalepené mihalnice jemne pritlačte k očnému viečku aby ste ich upevnili. Na odstránenie jemne uchopte jeden koniec mihalníc a potiahnite.

Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

18,67 €

-15%

21,96 €

H-ARD65708

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (29)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,97/5
29 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Veľmi prirodzené, príjemné a ľahké. Vhodné aj na bežné nosenie. Toto výhodné balenie nekupujem prvý ani posledný krát :).

0 1 2 3 4
(5/5

Ja nakupujem a pouzivam len ardell mihalnicky..vyzeraju na oku prirodzene,nadherne a pritom ich ani necitit.. konkretne toto balenie sa urcite oplati,ja ich kupujem pre moje zakaznicky a aj ked niektore vobec umele mihalnice v zivote nenosili,na tieto si dokazali velmi rychlo zvyknut :)

0 1 2 3 4
(5/5

mihalnice sú krásne, balenie 6 párov sa naozaj vyplatí...odporúčam, som veľmi spokojná... :)

0 1 2 3 4
(5/5

Velmi spokojná

0 1 2 3 4
(5/5

Najlepšie! Umelé riasy od Ardell sú pre mňa alfa a omega. Iné už ani nepoužívam. Sú cenovo dostupné a úplne skvelé. Ľahko sa aplikujú a vyzerajú úplne ako prirodzené. Balenie je výhodné, za tú cenu dostanete 6 párov, čo sa oplatí. Okrem toho, pokiaľ sa s mihálnicami šetrne narába, tak vydržia aj niekoľko použití. Rozhodne odporúčam :)

Stránka: 123456

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii