Rozjasňovač OPV Highlighters

S krásnym rozjasňovačom od značky OPV dosiahnete dokonalé rozjasnenie kontúr Vašej tváre s oslnivým leskom. Zamilujete si ho vďaka príjemnej farbe so zlatým podtónom a textúre s trblietavým efektom. Perličky, ktoré sa odrážajú na svetle vytvoria na Vašej tvári žiarivý povrch, ktorý vydefinuje črty a zanechá Vašu tvár žiarivú počas celého dňa. K dispozícii sú 3 nude odtiene, ktoré sa prispôsobia každému typu tváre. 

Použitie: Rozjasňovač použite na časti tváre, na ktoré dopadá svetlo (napríklad lícne kosti, špička nosa, jamka nad perami). Rozjasňujúce pigmenty sa budú nádherne odrážať od svetla a dodajú Vašej pleti žiarivý efekt.

Zloženie: Ingredients: Talc, Mica,TitaniumDioxide, Silica, Nylon Powder, Isopropyl Palmitate, Magnesiumstearate, Dimethicone, Ironoxides, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Viac detailov

12,63 €

-40%

21,05 €


cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Konzistenciapúdrová

Recenzie (6)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
6 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Super

0 1 2 3 4
(5/5

Najlepší rozjasňovač aký som kedy mala. Tá neksutočná pigmentácia a tá farba! Mám odtieň Golddigger a je to taká zlatavobroskyňková - čo sa týka odlesku. Vyzerá úchvatne!

0 1 2 3 4
(5/5

Akože kto predo mnou skrýval tento rozjasňovač? Tá pigmentácia je neskutočná! Používam aj ako očný tieň v lete. Perfektné odlesky má.

0 1 2 3 4
(5/5

Dlho som váhala, ale nakoniec som neodolala a dobre som urobila Rozjasňovač mám v odtieni Stardust a je dokonalý!

0 1 2 3 4
(5/5

Milujem ho! Dokonalý rozjasňovač!

Stránka: 12

30 iných produktov v tejto kategórii