Sada trsových mihalníc Bloom Flare Short

Zahustite Vaše prirodzené mihalnice vďaka trsom od značky Bloom. Tieto mihalnice sú najkratšie z dostupných variant. Balenie obsahuje 60 samostatných trsov umelých mihalníc. Riasy v tejto dĺžke možno použiť na zahustenie prirodzenej línie vašich rias, alebo na vyplnenie väčších medzier medzi riasami. Jednotlivé trsy na očiach pôsobia prirodzene a sú ideálne pre bežné denné líčenie. Perfektne sa prispôsobia línii oka, otvoria váš pohľad, zamaskujú padnuté obočie a vaše oči budú pôsobiť väčšie.Trsy sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo.

Použitie: Pomocou pinzety opatrne vyberte jeden trs. Konček trsu namočte do lepidla a opatrne prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených mihalníc.

Viac detailov

3,90 €

F-SHORT

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (13)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
13 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Super za takú cenu

0 1 2 3 4
(5/5

Za tú cenu je to top top top top produkt! Trsy sú kvalitné, netrhajú sa, dobre sa aplikujú. Za tu cenu naozaj neváhajte.

0 1 2 3 4
(5/5

Výborné trsy, jedny z najlepších aké som vyskúšala. Veľmi mi vyhovuje ich dĺžka a pocit, ktorý zanechávajú na oku.

0 1 2 3 4
(5/5

krásne trsy, kupujem dookola

0 1 2 3 4
(5/5

Som s týmito trsami spokojná a určite si ich ešte kúpim. Na očiach sú príjemné a poskytnú mojim očiam také jemné zvýraznenie.

Stránka: 123

14 iných produktov v tejto kategórii