Sada trsových mihalníc Bloom Flare Long

Predĺžte a zvýraznite Vaše prirodzené mihalnice vďaka výrazným trsom dĺžky L od značky Bloom. Balenie obsahuje 60 samostatných trsov umelých mihalníc. Riasy v tejto dĺžke možno použiť na zahustenie prirodzenej línie vašich rias, alebo na vyplnenie väčších medzier medzi riasami. Jednotlivé trsy na očiach pôsobia prirodzene a sú ideálne pre bežné denné líčenie. Perfektne sa prispôsobia línii oka, otvoria váš pohľad, zamaskujú padnuté obočie a vaše oči budú pôsobiť väčšie.Trsy sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo.

Použitie: Pomocou pinzety opatrne vyberte jeden trs. Konček trsu namočte do lepidla a opatrne prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených mihalníc.

Viac detailov

3,90 €

F-LONG

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (12)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
12 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Mám doma trsy od značky bloom vo všetkých veľkostiach. Sú to moje lásky, rada, ich kombinujem podľa želaného výsledku líčenia.

0 1 2 3 4
(5/5

Trsy sú krásne prirodzené, na očiach vyzerajú božsky! Odporúčam.

0 1 2 3 4
(5/5

Značka bloom ma s tymito trsami milo prekvapila - kvalitou podobné ardellak, ale cenou trošku priaznivejšie. Dávam im 5 srdiečok

0 1 2 3 4
(5/5

Veľmi dobrý produkt, príjemne sa aplikujú.

0 1 2 3 4
(5/5

Trsy sú trošku výrazné - ja mám krátke mihalničky, takže na mňa sú asi moc dlhé. Ale mám ich aj v kratšej verzií a v tej sú parádne, dobre sa s nimi pracuje.

Stránka: 123

12 iných produktov v tejto kategórii