Tekutý krémový rúž Nabla Dreamy Creamy Liquid Lipstick

Tekuté rúže o akých sníva každá žena prináša vo svojej ponuke talianska značka Nabla. Tento rúž z limitovanej edície The Mystic Collection je intenzívne pigmentovaný a má 100 % vegánske zloženie.
Poteší Vás jeho krémová textúra a dlhá výdrž. Príjemné sa nanáša na pery, zvláčňuje ich a dodáva im rozjasnený efekt. Dostupný v 6 krásnych odtieňoch, z ktorých si určite vyberiete.

Odtiene:

  • Hedonist: stredne svetlá béžová "nude" farba
  • Eve: stredne svetlá béžová s ružovým podtónom
  • Adam's Dream: stredne tmavá terakotová "nude" farba
  • Mood For Love: broskyňová červená
  • My Rules: stredne tmavý "mauvy" odtieň, fialový tón
  • Vicious: intenzívna tmavá červená

Použitie: Uistite sa, že sú pery čisté a zbavené odumretej kožičky. Nanášajte rovnomerne, najprv na hornú peru smerom od stredu pery ku jej kútikom. Rovnako postupujte aj pri dolnej pere. Pery spojte, následne otvorte ústa. Ak je treba, prebytočnú farbu odstráňte jemným priložením servítky ku perám.

Objem: 3,4 ml

Poznámka: Farebný odtieň na obrázku sa môže mierne líšiť od skutočnosti, v závislosti od tónu pier, svetla, či nastavenia farebnosti na obrazovke Vášho zariadenia.

Dermatologicky testované.
Vyrobené v Taliansku.

Viac detailov

11,92 €

-20%

14,90 €


cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (3)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
3 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

naozaj veľmi príjemný rúž. NA perách je ho cítiť jemne, nelepí, dokonala pigmentácia. Mám odtieň Mood For Love-farba zodpovedá

0 1 2 3 4
(5/5

Tento rúž je skvelý! Príjemná zmena v mojej zbierke matných rúžov. Síce výdrž je o čosi slabšia, ale je veľmi príjemný na perách a nevysušuje. Mám odtieň EVE a som veľmi spokojná, je presne taký ako sa píše béžová s ružovým podtónom. Určite môžem odporúčať! :-)

0 1 2 3 4
(5/5

Rúže majú krásnu pigmentáciu, nesušia pery, výdrž je trošku slabšia ako u matných, ale nie je to prekážka :) stále držia výborne :) mám 4 odtieň - Hedonist, Eve, Adam\'s Dream a My Rules. Za mňa vyhráva Hedonist ale aj My Rules má svoje čaro :) vyzerajú v skutočnosti presne ako na fotke :)

Stránka: 1

4 iných produktov v tejto kategórii