Štetec na make-up Missha Artistool Foundation Brush 102

Tento jedinečný štetec od značky Missha je určený pre precízny a profesionálne vytvorený make-up. Štetec ma praktický gulatý tvar a husté štetinky, ktoré sú veľmi príjemné na dotyk. Je určený na aplikáciu tekutých a minerálnych make-upov. Môže byť použitý aj na aplikáciu bronzéru alebo lícenky. Pri roztieraní nezanecháva šmuhy. Umožňuje rovnomernú aplikáciu make-upu a tým aj docielenie prirodzeného efektu.

Rukoväť štetca je vyrobená z prírodného dreva.

Aplikácia tekutého make-upu: Pred použitím pokropte štetec trochou vody, aby nevsiakol príliš veľa kozmetického prípravku (make-upu). Vytlačte trochu make-upu na vonkajšiu stranu dlane. Jemne namáčajte štetec v make-upe a naneste ho na pár bodov na tvári. Nakoniec krúživými pohybmi rozotierajte make-up po tvári, až do získania prirodzeného efektu.

Typ vlasu: syntetický

Rozmery:

Celková dĺžka štetca - 15,7 cm

Dĺžka vlasu - 2,7 cm

Použitie:  Štetec je ideálny pri aplikácii tekutých a minerálnych make-upov, lícenky, bronzéru a tiež prípravkov pre kontúrovanie tváre.

Viac detailov

14,67 €

-18%

17,89 €

K-M9560

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (5)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
5 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Hľadala som štetec ktorý by mal ťažšiu rukoväť a jemne štetinky , ktoré by úroveň nevytvárali na pleti šmuhy po makeupe. Našla som ho. Tento štetec je na nezaplatenie a aj keď je suma vyššia, určite vás vychádza menej, ako keď si budete kupovať lacnejšie štetce ktoré vydržia minimálne a hneď plznu. Tento štetec mám vyše roka a po očistení je ako nový. Je super !

0 1 2 3 4
(5/5

Tento šetetec určite odporúčam. Je hustý a veľmi jemný. Make-up sa s ním zapracováva výborne. Mne osobne vyhovuje viac než štetce od Hakuro.

0 1 2 3 4
(5/5

Jemnučký a hustý štetec. Rukovať je dobre dlhá. Vysoká kvalita.

0 1 2 3 4
(5/5

Super štetec na makeup. Určite odporúčam, je skvelý.

0 1 2 3 4
(5/5

Skvelý štetec. Cena odpovedá kvalite. Kvalitou je podobný štetcom od Sigmy. Štetinky sú jemnučké a pritom dosť husté, takže makeup nehlce, ale pekne nanesie.

Stránka: 1

6 iných produktov v tejto kategórii