Umelé mihalnice Red Cherry C205

Originálne líčenie vytvoríte s použitím týchto umelých mihalníc od značky Red Cherry. Tieto jedinečné riasy sú v červenej farbe, takže s ich použitím vytvorite naozaj výnimočný vzhľad. Vaše riasy budú husté, predĺžené a v jedinečnej farbe. Mihalnice sú dodávané bez lepidla.

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

4,25 €

-15%

5,00 €

Zakúpením získate 4 vernostné body.


RCH-C205

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (2)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
2 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Tieto dosť extravagantné mihalnice som si najskôr zakúpila len tak, lebo ma zaujali. Dosť dlho mi ležali na poličke a nevedela som čo s nimi, ale teraz v zimnom lícení som robila líčenie na tému čert a na to boli úplne geniálne.

0 1 2 3 4
(5/5

Na photo make-up skvelé riasy.

Stránka: 1

11 iných produktov v tejto kategórii