Matný rúž Ardell Beauty Ultra Opaque

Dodajte Vašim perám výnimočný vzhľad pomocou tohto rúž od americkej značky Ardell Beauty. Tento rúž vytvorí na Vašich perách extrémne matný plnofarebný efekt. Rúž je intenzívne pigmentovaný a poskytne Vašim perám sýtu farbu už po nanesení jednej vrstvy. Má príjemnú hladkú textúru, ktorá sa výborne nanáša nevysušuje pery. Dostupný v 12 krásnych odtieňoch.

Použitie: Rúž naneste nasjkôr na vrchné a potom spodné pery. Na jeho aplikáciu môžete použiť štetec na rúž. Pre dokonalý vzhľad použite pred nanesením rúžu kontúrovaciu ceruzku v rovnakej farbe. 

Hmotnosť:1,98 g

Poznámka: Farebný odtieň na obrázku sa môže mierne líšiť od skutočnosti, v závislosti od tónu pier, svetla, či nastavenia farebnosti na obrazovke Vášho zariadenia.

Viac detailov

2,99 €

-70%

9,96 €


cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

FinišMatný

Recenzie (4)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
4 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Chcela som červený rúž a kúpila som si na základe odporúčania kamošky odtieň Feel it roar. Je naozaj krásny a kvalita výborná.

0 1 2 3 4
(5/5

Výborný matný rúž, krásny finiš, pomerne dlhá výdrž, nerozpíja sa v okolí pier. Mám odtieň Risk It a je to trošku extravagancia, ale to mám ja rada. Netreba používať ani ceruzku, lebo pekne sa na perách drží.

0 1 2 3 4
(5/5

Super rúž, matný a zároveň neťahá pery. Nevydrží toľko jako tekuté matné rúže, ale je výborný a hlavne naozaj intenzívne pigmentovaný. Mám odtiene Stirred Thoughts - to bude nosiť hlavne na jeseň a v zime, a potom letný odtieň Devoted - krásna svetielkocá ružová.

0 1 2 3 4
(5/5

Odtieň Buff It UP je proste dokonalá závislosť.

Stránka: 1

11 iných produktov v tejto kategórii