Paleta rozjasňovačov Profusion Pro Highlight Profesional Beauty Book

Dodajte Vašej pleti nádherný lesk s touto paletkou luxusných rozjasňovačov od americkej značky Profusion. V palete sa nachádza 12 krásnych odtieňov rozjasňovačov, ktoré ocenia nielen vizážistky, ale aj všetky milovníčky make-upu. Rozjasňovače sa výborne blendujú a dajú sa nosiť samostatne, ale vrstviť na seba, vďaka čomu dosiahnete intenzívne rozžiarený efekt. V palete sa nachádzajú odtiene vhodné pre každý typ pleti a na každú príležitosť. V balení sa nachádzajú aj 3 praktické štetce, s ktorými rozjasňovač pohodlne a príjemne aplikujete.

Použitie: Rozjasňovač použite na časti tváre, na ktoré dopadá svetlo (napríklad lícne kosti, špička nosa, jamka nad perami). Rozjasňujúce pigmenty sa budú nádherne odrážať od svetla a dodajú Vašej pleti žiarivý efekt.

Zloženie: Ingredients: Mica, Talc, Dimethicone, Magnesium Stearate, Mineral Oil, Polybutene, Ethylhexyl Palmitate, Propylparaben, Methylparaben. Net Wt. 1.34oz (38g). May Contain: Iron Oxide Black (CI 77499), Iron Oxide Yellow (CI 77492), Iron Oxide Red (CI 77491)

Viac detailov

12,50 €

-30%

17,86 €

PRO-HPBB-01

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Konzistenciapúdrová
Veľkosť paletkyveľká

Recenzie (6)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,83/5
6 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

WOW! Som závislá na rozjasňovačoch a preto volím vždy palety. Z tejto paletky mám najväčšiu radosť, pretože tam nájdem ako krémové tak aj práškové, výrazné , jemné, farebné, neutrálne tóny. Pigmentácia je super na rozjasňovače. Používam ich aj ako očné tiene. Super Krasotika.

Stránka: 12

3 iných produktov v tejto kategórii