Vodeodolná riasenka Ardell Beauty Splash Party

Už žiadny strach z roztečenej maskary! Americká značka Ardell Beauty prináša na trh túto dlhotrvácnu, vodeodolnú riasenku, ktorá vydrží vodné radovánky aj dni plné vysokých horúčav. Vďaka zakrivenej kefke Vaše riasy vytočí a zväčší ich objem v každom smere. Unikátne zloženie tejto maskary Vaše riasy zanechá mäkké a pružné.

Použitie: Pomocou špirály aplikujte riasenku na očistené a suché riasy. Pre intenzívnejší efekt opakujte 2 až 3 krát.

Objem: 8,2 ml

Viac detailov

15,69 €

ARD-BEAU-05133

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

VodeodolnéÁno
EfektZahustenie

Recenzie (7)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,14/5
7 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(3/5

❤️

0 1 2 3 4
(1/5

Mne musel prísť starý kus. Ťažko som vôbec niečo naniesla na mihalnice a riasenka nechávala drobné hrčky na mihalniciach. Som presvedčená, že mi prišiel nejaký chybný kus, pretože všetky spomínané plusy v recenziách som ja teda nepostrehla. A bazén znesie aj iná riasenka oveľa lepšie.

0 1 2 3 4
(5/5

Absolútna TOPKA, mám problém ju dať aj prinodlicovani dole. Kúpila som si ju, lebo líčim dievčatá, ale mala som ju na vlastnej svadbe a vravím vám kočky, dole ju dáte len odlicovačovačom aj to dlhšie musíte stierať. Odporúčam. Je to topka.

0 1 2 3 4
(5/5

Absolútna topka. Bežne používam milani trifectu ale na leto som chcela niečo vodeodolné na dovolenku a táto riadenka na dostala. Efekt robí ako trifecta a je absolútne vodeodolná.

0 1 2 3 4
(5/5

Bravó! Tlieskam Ardell, že prišla s touto dokonalou riasenkou vo vodeodolnej variante. Perfektné predĺženie.

Stránka: 12

3 iných produktov v tejto kategórii