Báza s predlžujúcimi vláknami Milani Lenght In Seconds Extension Fibers

Unikátna báza s predlžujúcimi vláknami od americkej značky Milani je určená na predĺženie a zahustenie prirodzených rias. Báza obsahuje umelé vlákna, ktoré sa prichytia na Vašich riasach, niekoľkonásobne ich predĺžia a dodajú neodolateľný objem. Je to vynikajúca a prirodzenejšia alternatíva k umelým mihalniciam. 

Použitie: Na riasy naneste jednu vrstvu Vašej obľúbenej riasenky a v zápätí ešte na mokré riasy naneste  bázu s predlžujúcimi vláknami. Následne naneste druhú vrstvu riasenky, ktorá bázu v riasach uzamkne. 

Obsah: 0,8 g

Zloženie: Ingredients: Nylon-66, Dimethicone, Phenoxyethanol.

Viac detailov

8,96 €

Zakúpením získate 8 vernostných bodov.


MIL-MLEF-01

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

VodeodolnéNie
EfektPredĺženie

Recenzie (5)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,60/5
5 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Krasne predĺži riasy, použila som na večerné líčenie, uplne to umele riasy nenahradi ale osobne som sa citila omnoho prirodzenejšie ale zaroveň boli riasy vyrazne. Za mna super

0 1 2 3 4
(5/5

Urobi krasne huste dlhe mihalnice, som spokojna.

0 1 2 3 4
(5/5

Odporucam krasne predlzi mihalnice mam uz 3 balenie. Maximalna spokojnost.

0 1 2 3 4
(3/5

Problém, ktorý mám s týmto produktom je ten, že Vám do mesiaca absolútne zničí špirálu. Tie vlákna sa dostanú do tuby s maskarou a menia jej konzistenciou. Čo odporúčam pri tomto produkte je mať dve maskary-jednu drahšiu (UD, DIOR, TOO FACED) a jednu lacnú drogérkovú, ktorá slúži ako top coat. Ďalšia vec na ktorú si treba dať pozor je aj to, že sa maskara dostáva do tuby s vláknami a po 2 mesiacoch mám problém nejaké vlákna dostať na mihalnice. Áno, dodá to kus objemu riasam a dajú sa vykúzliť z toho naozaj krásne riasy (nečakajte zas umelé mihálnice), ale rátajte s tým, že Vás to môže v konečnom dôsledku výjsť viac, ako ste čakali.

0 1 2 3 4
(5/5

Žiadne zázračné efekty, ale dodáva celkom poznateľný objem aj dĺžku. Som spokojná

Stránka: 1

19 iných produktov v tejto kategórii