Báza s predlžujúcimi vláknami Milani Lenght In Seconds Extension Fibers

Unikátna báza s predlžujúcimi vláknami od americkej značky Milani je určená na predĺženie a zahustenie prirodzených rias. Báza obsahuje umelé vlákna, ktoré sa prichytia na Vašich riasach, niekoľkonásobne ich predĺžia a dodajú neodolateľný objem. Je to vynikajúca a prirodzenejšia alternatíva k umelým mihalniciam. 

Použitie: Na riasy naneste jednu vrstvu Vašej obľúbenej riasenky a v zápätí ešte na mokré riasy naneste  bázu s predlžujúcimi vláknami. Následne naneste druhú vrstvu riasenky, ktorá bázu v riasach uzamkne. 

Obsah: 0,8 g

Zloženie: Ingredients: Nylon-66, Dimethicone, Phenoxyethanol.

Viac detailov

7,62 €

-15%

8,96 €

MIL-MLEF-01

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

VodeodolnéNie
EfektPredĺženie

Recenzie (6)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,67/5
6 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Táto báza ma veľmi prekvapila. Čakala som, že to bude dajaká emulzia, ktorá ma nepárny a hlavne nízky počet malých súčiastok, ktoré vám predĺžia riasy. Neverila som tomu, no ono to ani emulzia nie je. Sú to vlastne teňučké vlákienka, ktoré sa vám krásne nalepia na vopred namalované mihaľnice. Množstvo si určíte sami a potom krásne tie malé a tenké chĺpky pretriete mascarou, ktoré potom nevidno. Riasy máte pekne predĺžené a aj vyplnené. Som s tým spokojná, používam to vždy vtedy, keď mám dáke ospalé či pokrkvané riasy. Vždy mám potom krásne olemovaný môj kukuč :D

0 1 2 3 4
(5/5

Krasne predĺži riasy, použila som na večerné líčenie, uplne to umele riasy nenahradi ale osobne som sa citila omnoho prirodzenejšie ale zaroveň boli riasy vyrazne. Za mna super

0 1 2 3 4
(5/5

Urobi krasne huste dlhe mihalnice, som spokojna.

0 1 2 3 4
(5/5

Odporucam krasne predlzi mihalnice mam uz 3 balenie. Maximalna spokojnost.

0 1 2 3 4
(3/5

Problém, ktorý mám s týmto produktom je ten, že Vám do mesiaca absolútne zničí špirálu. Tie vlákna sa dostanú do tuby s maskarou a menia jej konzistenciou. Čo odporúčam pri tomto produkte je mať dve maskary-jednu drahšiu (UD, DIOR, TOO FACED) a jednu lacnú drogérkovú, ktorá slúži ako top coat. Ďalšia vec na ktorú si treba dať pozor je aj to, že sa maskara dostáva do tuby s vláknami a po 2 mesiacoch mám problém nejaké vlákna dostať na mihalnice. Áno, dodá to kus objemu riasam a dajú sa vykúzliť z toho naozaj krásne riasy (nečakajte zas umelé mihálnice), ale rátajte s tým, že Vás to môže v konečnom dôsledku výjsť viac, ako ste čakali.

Stránka: 12

12 iných produktov v tejto kategórii