Umelé mihalnice OOH LA LASH 306

Túžite po hustých riasách? Tieto umelé mihalnice od značky OOH LA LASH sú pre Vás to pravé. Zahustia Vaše mihalnicie a dodajú im objem a okamžité vytočenie. Mihalnice krásne splynú s Vašimi mihalnicami a vy získate výrazný pohľad, s ktorým budete hviezdou večera. Mihalnice sa ľahko aplikujú.

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,29 €

Zakúpením získate 3 vernostné body.


OH-78106

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (3)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
3 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Kúpila som si tieto mihalnice na ples, a bola to úplná pecka!

0 1 2 3 4
(5/5

Toto boli prvé umelé mihalnice, ktoré som vyskúšala. Lepenie bolo síce náročné, ale zvládla som to a výsledok bol skvelý, určite si ešte ďalšie kúpim.

0 1 2 3 4
(5/5

Ooh la lash som si objednala len preto, lebo sa mi páčil ich názov a logo, hehe.. Ale musím povedať, že tieto riasy ma veľmi milo prekvapili ich kvalitou..

Stránka: 1

30 iných produktov v tejto kategórii