Umelé mihalnice OOH LA LASH 303

Tieto mihalnice od značky OOH LA LASH vyriešia Vaše problémy či už s padnutými viečkami alebo malými očami. Mihalnice sa aplikujú na stred línie mihalníc, vďaka čomu opticky oči krásne zväčšia a dvihnú viečko. Krásne splynú s Vašimi mihalnicami a vďaka tomu dosiahnete prirodzene zvýraznený pohľad. Mihalnice sa ľahko aplikujú.

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,29 €

Zakúpením získate 3 vernostné body.


OH-78103

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (4)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
4 (počet hodnotení)
0 1 2 3 4
(5/5

Tieto mihalnice sú úplne top. Robila som s nimi halloweenske líčenie a s nimi to presne podľa mojich predstav.

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Dobré mihalničky na zvýraznenie pohľadu. Tým, že sú takéto polovičné, pekne urobia mačacie očká, ale hodí sa to iba vačším očiam, pre malé to podľa mňa vhodné nie je.

0 1 2 3 4
(5/5

Skvelé riasy, naozaj opticky zväčšia oko.

0 1 2 3 4
(5/5

mam rada velmi vyrazne licenie aa velmi vyrazne riasy, a odkedy som vyskúsala tieto, ine si nekupujem, presne podla mojich predstav

Stránka: 1

30 iných produktov v tejto kategórii