Prírodné mihalnice Bloom 747 M

Exkluzívne mihalnice strednej dĺžky od značky Bloom oživia Vaše oči a dodajú im dramatický pohľad. Mihalnice majú takzvaný “zlepený efekt” vďaka ktorému zvýraznite Vaše bežné líčenie pričom si zachováte si prirodzený vzhľad.  Sú o niečo kratšie pri vnútornom kútiku oka a dlhšie po bokoch vďaka čomu sú ideálne najmä pre mačacie a dymové líčenie. Vďaka tomu, že mihalnice sú vyrobené zo 100 % ľudských vlasov, pôsobia naozaj prirodzene. Sú veľmi ľahko aplikovateľné a po ich nanesení nebudete cítiť žiadnu tiaž na viečkach. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo.

Dĺžka: 13 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

BLM-747M

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc13 - 14 mm (M)

Recenzie (21)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,86/5
21 Recenzia Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(3/5

Na obrázku na mňa pôsobia o dosť hustejšie ako reálne sú. Nie sú príliš vhodné na menšie oči.. Nevravím, že sú zlé, sú fajn, ale nie pre mňa..Popravde nevidím ani nejaký extra výrazný efekt, že by ich bolo moc vidno.. Neviem....100 ľudí 100 chutí

0 1 2 3 4
(5/5

Najlepšie mihalnice. Použiteľné viackrát. Určite odporúčam.

0 1 2 3 4
(5/5

S lepidlom som nazoaj spokojná :) výborne drží , určite som neobjednávala posledný krát.

0 1 2 3 4
(5/5

Pre mňa sú to úplne najlepšie mihalnice.

0 1 2 3 4
(5/5

Za mna najkrajsie mihalnice,na oku velmi pekne ukazu.A skvele je,ze sa daju pouzit aj viackrat.

Stránka: 12345

30 iných produktov v tejto kategórii