Prírodné mihalnice Bloom 66

Vytvorte si výrazné a neodolateľné líčenie s jedinečnými mihalnicami značky Bloom. Mihalnice dodajú Vašim vlastným mihalniciam plnosť, šírku a naturálny vzhľad. Mihalnice sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo. 

Dĺžka: 12 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

BLM-66

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc11 - 12 mm (S)

Recenzie (11)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
11 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Tieto mihy zbožňujem. Krásne zvýraznia menšie oči. Sú husté, výrazné, ale pritom prirodzené a nie sú prehnane dlhé..Krásne zvýraznia oči bez zbytočnej prehnanej dramatickosti..

0 1 2 3 4
(5/5

Ja som sa s aplikáciou trošku viac natrápila, ale výsledny efekt bol neuveriteľný! Mihalnice sú husté, krásne tvarujú oko a neskutočne zvýraznia pohľad.

0 1 2 3 4
(5/5

lahke, huste a na ociach prijemne - odporucam

0 1 2 3 4
(5/5

Zahustia, ale už vidno, že sú umelé. Ale efekt robia krásny.

0 1 2 3 4
(5/5

mihi som mala na plese - za mna velka spokojnost, licenie bolo vyrazne, mihi dobre drzali a nijak nezavadzali

Stránka: 123

30 iných produktov v tejto kategórii