Prírodné mihalnice Bloom 20

Získajte neodolateľný naturálny vzhľad vďaka mihalniciam od americkej značky Bloom. Mihalnice majú zvýšený počet rias pre zahustenie a výraznejší efekt otvoreného oka. Perfektne oživia Vaše oči, či sa jedná o bežné denné líčenie alebo odvážnejšie večerné líčenie. Mihalnice sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo. 

Dĺžka: 14 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.

Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

BLM-20

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc13 - 14 mm (M)

Recenzie (11)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
11 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Úžasné riasy možné aj na bežné nosenie

0 1 2 3 4
(5/5

Kupovala som si mihi na jednu konkrétnu príležitosť (ples) a vedela som, že ich nebudem nosiť opakovane, preto sa mi veľmi nechcelo ísť do trošku drahších ardell.. Tak som si povedala že skúsim pre mňa neznámu značku bloom. Vôbec neľutujem - mihalničky boli ľahké, celý ples som ani nevedela, že ich mám na očiach a krásne na oku sedeli. Môžem len odporúčať.

0 1 2 3 4
(5/5

Výraznejšie mihalničky vhodné skôr pre večerné líčenie, sú ľahké a príjemné na dotyk :-) veľká spokojnosť

0 1 2 3 4
(5/5

Kvalitné a veľmi príjemné riasy, sú veľmi jemné a ľahko sa aplikujú

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice sa ľahko nalepujú a príjemne nosia

Stránka: 123

30 iných produktov v tejto kategórii