Prírodné mihalnice Bloom 1

Doprajte Vašim očiam zvýraznenie a zároveň prirodzený vzhľad s jedinečnými mihalnicami od značky Bloom. Vďaka svojej dĺžke a postupnému strihu pôsobia mihalnice veľmi prirodzene. Sú ideálne najmä pri jemnom dennom líčení. Mihalnice sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo. 

Dĺžka: 13 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

BLM-1

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc13 - 14 mm (M)

Recenzie (11)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
11 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Veľmi dobré riasy, s ktorými sa dobre pracuje, krásne zahustia, no zároveň vyzerajú prirodzene. Keď ich máte na očiach, ani neviete že ich máte, sú také ľahučké!

0 1 2 3 4
(5/5

Jedny z mojich naj od tejto značky, sú veľmi príjemné na nosenie.

0 1 2 3 4
(5/5

odporúčam, sú skvelé!

0 1 2 3 4
(5/5

skvele riasy, su velmi lahucke a nie je ich ani citit na oku...davam 5 srdiecok

0 1 2 3 4
(5/5

Som s nimi spokojná, určite si kúpim ešte ďalšie. Príjemné na denné nosenie, no kľudne aj s výraznejším líčením na večer.

Stránka: 123

30 iných produktov v tejto kategórii