Sada trsových mihalníc Velour Lashes Cluster-Holic

Vytvorte si svoje vlastné umelé mihalnice s touto exkluzívnou sadou trsových mihalníc! Praktická sada sa prispôsobí Vašim preferenciám, či už máte chuť vytvoriť jemné denné prirodzené líčenie alebo máte chuť získať neodolateľný super objemný vzhľad. Perfektne sa prispôsobia línii oka, otvoria Váš pohľad, zamaskujú padnuté obočie a Vaše oči budú pôsobiť väčšie.

Obsahujú 100% autentické norkové riasy, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali Vašim preferenciám a pomohli Vám dosiahnuť požadovaný vzhľad. Sú veľmi jemné a ľahké na nosenie. Luxusnú značku Velour Lashes si jednoducho zamilujete!

Sada obsahuje tri dĺžky trsov po 17 kusov od najmenších až po najdlhšie mihalnice.

Ako vznikajú norkové riasy? Z voľných výbehov v zoologických záhradách sú zbierané vypadané chĺpky z noriek. Tieto chlpy sú recyklované, dôkladne sterilizované a následne sú z nich vyrobené riasy. Noriek sa počas celého procesu nikto ani len nedoktne, nie je im žiadnym spôsobom ublížené.

Dĺžka: S (9 mm), M (11 mm), L (13 mm)

Použitie: Pomocou pinzety opatrne vyberte jeden trs. Konček trsu namočte do lepidla a opatrne prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených mihalníc.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

9,75 €

-70%

32,50 €

VL-TRSY-CH

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (1)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
1 Recenzia Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Jedným slovom opíšem môj názor - DOKONALOSŤ.

Stránka: 1

30 iných produktov v tejto kategórii