Prírodné mihalnice Bloom 82

Doprajte svojim očiam dramatické zvýraznenie vďaka prírodným mihalniciam značky Bloom. Mihalnice sú kratšie pri vnútornom kútiku oka a dlhšie po bokoch vďaka čomu sú ideálne najmä pre výrazné mačacie a dymové líčenie. Vďaka tomu, že mihalnice sú vyrobené zo 100 % ľudských vlasov, pôsobia naozaj prirodzene. Sú veľmi ľahko aplikovateľné a po ich nanesení nebudete cítiť žiadnu tiaž na viečkach. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo. 

Dĺžka: 15 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

BLM-82

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc15 - 16 mm (L)

Recenzie (5)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
5 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Fantastické jemné mihalnice v štýle naked, úžasné , objednala som znova

0 1 2 3 4
(5/5

Spokojnost

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice sú veľmi kvalitné a dodajú líčeniu šmrnc.

0 1 2 3 4
(5/5

Vyskúšala som už viacero mihalnic od značky BLOOM ale tieto sú pre mňa úplne najlepšie. Niesu ani príliš dlhé a su krasne huste takže vyzerajú celkom prirodzene.

0 1 2 3 4
(5/5

Jedny z najlepších mihalníc aké som mala

Stránka: 1

30 iných produktov v tejto kategórii