Prírodné mihalnice Bloom 79

Zaujmite svoje okolie na prvý pohľad! S jedinečnými mihalnicami od značky Bloom dosiahnete prirodzené zvýraznenie a predĺženie Vašich očí. Mihalnice sú kratšie pri vnútornom kútiku oka a dlhšie po bokoch vďaka čomu sú ideálne najmä pre výrazné mačacie a dymové líčenie. Mihalnice sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo. 

Dĺžka: 15 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

Tento produkt je dočasne vypredaný

BLM-79

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc15 - 16 mm (L)

Recenzie (10)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
10 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

skvelý produkt, spokojnost

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice krásne tvarujú oko, sú podľa môjho názoru hlavne vhodné pre menšie oči, ktoré potrebuú zväčšiť, lebo úplne dobre zvýraznia oči.

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice veľmi prekvapili - na to aké sú husté sú veľmi jemné. Som s nimi nadmieru spokojná.

0 1 2 3 4
(5/5

Tieto riasy sú už veľmi veľmi výrazné a veľmi veľmi husté, krásne sa skombinujú s líčením v štýle smoky eyes a neuveritelne zvýraznia oči

0 1 2 3 4
(5/5

Prekásne mihalničky. Sú nádherné husté, dobre sa nanášajú a na oku sú príjemné.

Stránka: 12

30 iných produktov v tejto kategórii