Prírodné mihalnice Bloom 747 XS

Zvýraznite svoje líčenie s jedinečnými prírodnými mihalnicami od americkej značky Bloom. Mihalnice veľkosti XS sú ideálne najmä pre zvýraznenie jemného denného líčenia. Vďaka svojej dĺžke a špeciálnemu strihu pôsobia mihalnice na očiach veľmi prirodzene. Mihalnice sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo.

Dĺžka: 10 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútorném.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

BLM-747SXS

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc10 mm a menej (XS)

Recenzie (11)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
11 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Veľmi jemné, ľahučké mihalnice. Tieto som kupovala pre moju mamina pretože svoje má veľmi krátke, nevýrazné mihalnice. krásne jej ich zahustili a zvýraznili. Je veľmi spokojná.

0 1 2 3 4
(5/5

Hľadala som mihalnice na špeci príležitosť, ktoré by mi veľmi decentne zvýraznili pohľad. A našla som tieto, sú dokonalé, presne také ako som chcela. Doporučujem.

0 1 2 3 4
(5/5

Tieto riasy sú výborné - zahustia a spravia objem, no zostanú pri tom takmer neviditeľne. Navyše veľmi ľahké a na očkách ich necítiť.

0 1 2 3 4
(5/5

Príjemné na nosenie, ľahké na aplikáciu - doporučujem.

0 1 2 3 4
(5/5

Tieto mihalnice od značky Bloom som si veľmi obľúbila. Vyhovujú mi svojou hustotou, dĺžkou aj tvarom. Krásne sadnú na tvar mojho oka, pohľad mi zvýraznia a zahustia mihalnice, no pri tom ostanú veľmi nenápadné.

Stránka: 123

30 iných produktov v tejto kategórii