Prírodné mihalnice Bloom 747 L

Exkluzívne mihalnice výraznej dĺžky od značky Bloom oživia Vaše oči a dodajú im výrazný dramatický pohľad. Mihalnice majú takzvaný “zlepený efekt” vďaka ktorému zvýraznite Vaše bežné líčenie pričom si zachováte si prirodzený vzhľad. Vďaka tomu, že mihalnice sú vyrobené zo 100 % ľudských vlasov, pôsobia naozaj prirodzene. Sú veľmi ľahko aplikovateľné a po ich nanesení nebudete cítiť žiadnu tiaž na viečkach. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo.

Dĺžka: 16 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

BLM-747L

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc15 - 16 mm (L)

Recenzie (12)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
12 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Krásne výrzané mihalnice, majú presne ten "wow efekt". Patria medzi jedny z mojcih najobľúbenejších od tejto značky.

0 1 2 3 4
(5/5

Top mihalnice! Sú nádherne husté, dokonale zvýraznia pohľad

0 1 2 3 4
(5/5

krásne husté, dávam 5 srdiečok

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice tejto značky sú vyrobené z ľudských vlasov, čo sa odráža v kvalite prevedenia, jemnosti na dotyk a dobrej priliehavosti na očné viečko pri lepení. Sú veľmi prirodzené. Vyzdvihujem predovšetkým kvalitu a ich maximálnu dĺžku.

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice už v trošku extrémnej dĺžke, nič na bežné nosenie... Sú ale veľmi husté, ľahké a príjemné na oku. Len si treba vyrbať príležitosť kam si ich človek dá.

Stránka: 123

30 iných produktov v tejto kategórii