Prírodné mihalnice Bloom 747 L

Exkluzívne mihalnice výraznej dĺžky od značky Bloom oživia Vaše oči a dodajú im výrazný dramatický pohľad. Mihalnice majú takzvaný “zlepený efekt” vďaka ktorému zvýraznite Vaše bežné líčenie pričom si zachováte si prirodzený vzhľad. Vďaka tomu, že mihalnice sú vyrobené zo 100 % ľudských vlasov, pôsobia naozaj prirodzene. Sú veľmi ľahko aplikovateľné a po ich nanesení nebudete cítiť žiadnu tiaž na viečkach. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo.

Dĺžka: 16 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,50 €

BLM-747L

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc15 - 16 mm (L)

Recenzie (13)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
13 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Úplne jemné, krásne mihalnice, vôbec nie ťažké, od Bloom mám niekoľko druhov , jednoducho sú top , vyberajte podľa dĺžky ,je v popise a spokojnosť zaručená ❤️

0 1 2 3 4
(5/5


0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice sa vyborne prispôsobia tvaru oka a vytvoria na oku následné veľmi pekný efekt. Ja som s nimi veľmi spokojná a môžem ich odporučiť

0 1 2 3 4
(5/5

Vyosko kvalitné mihalnice, aj napriek svojej hustote sú stále jemné a mäkké. Odporúčam

0 1 2 3 4
(5/5

Kvalitné mihalnice, na oku dobre sedia, netlačia a majú rýchlu aplikáciu. Som s nimi spokojná

Stránka: 123

30 iných produktov v tejto kategórii