Znížené ceny Umelé mihlanice Bloom 42

Prírodné mihalnice Bloom 42

Dodajte Vášmu pohľadu neodolateľne ostrý podtón s mihalnicami od americkej značky Bloom. Tieto originálne mihalnice dodajú Vašim vlastným mihalniciam plnosť, dĺžku aj šírku a neodolateľný naturálny vzhľad. Mihalnice sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Sú veľmi jemné, hladké a ľahké na nosenie. Značku Bloom si jednoducho zamilujete! Súčasťou balenia nie je lepidlo. 

Dĺžka: 13 mm

Použitie: Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne. Následne aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a prstom ich jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií. Pri odstraňovaní umelé riasy jemne odlepujte v smere od vonkajšieho kútika oka k vnútornému.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

2,10 €

-40%

3,50 €

BLM-42

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc13 - 14 mm (M)

Recenzie (12)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,67/5
12 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Lepenie chce trošku praxe - hlavne vo vnútornom kútiku oka,ale inak sú veľmi príjemné na oku a dobre sa nosia.

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice sú na môj vkus dosť výrazne - chcela som ich na také výraznejšie denné líčenie, no asi si ich viem predstaviť len na výrazné večerné...V každom prípade sú veľmi jemné a ľahké na oku.

0 1 2 3 4
(5/5

Mihi sú trošku výraznejšie - možno by som povedala že až vhodné na nejaké extravagantné líčenie. Ale na oku sú ľahké a dobre sedia.

0 1 2 3 4
(4/5

Mihalnice sa trošku ťažšie prispôsobovali oku, keďže nemajú uzlíky, hlavne vo vnútornom kútiku oka. Ale po nalepení vyzerali fantasticky, ak máte trošku trpezlivosti s lepením, rozhodne odporúčam.

0 1 2 3 4
(4/5

S mihalničkami sa mi trošku horšie pracovalo, ale na oku po nalepení dobre držia a vytvorili nádherne plný pohľad.

Stránka: 123

30 iných produktov v tejto kategórii