Ardell Studio Effects 231

Tieto profesionálne riasy od americkej značky Ardell dodajú Vašim riasam naozaj výnimočný objem. Riasy sú navrhnuté make-up artistami, tak, aby mihalnice zahustili a vyplnili. Sú na priehľadnom základnom pásiku sú doplnené o 4 trsy, vďaka čomu sú riasy objemné a plné. Dodajú Vášmu pohľadu skutočnú iskru.

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia. 


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

5,78 €

H-ARD66485

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (1)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
1 Recenzia Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Presne taketo mihalničky som už dlho hľadala pre nohe zakaznicky na líčenie a som šťastná, že som ich našla v tejto značke Ardell a na tejto stránke...krásne tvaruju oko, su husté, dlhé, no vôbec ich netreba skracovat lebo vyzeraju ako trsy na koncoch tenucke, netreba ich ani zvýrazňovat špirálkou..takže pre baby ktoré chcú zvýrazniť a skrášliť očká a pritom chcú vyzerať prirodzene :)

Stránka: 1

30 iných produktov v tejto kategórii