Ardell Natural Fashion Lashes 120 Demi

Extra husté prírodné mihalnice zvýraznia každé slávnostné a večerné líčenie. Dodajú mu nádych luxusu a elegancie, ktorá sa dnes už len tak nevidí. Uvidíte, že sa stanete hviezdou večera, pretože tieto jedinečné umelé mihalnice Vám to skutočne jednoducho a hlavne rýchlo umožnia!
Nebojte sa ich vyskúšať, pretože sme si istí, že to bude stáť za to. Váš pohľad sa stane vašim najkrajším módny doplnkom a vy budete ozdobou večera. Výrazná a jedinečná, no zároveň elegantná a kultivovaná. Toto musíte mať!

Dĺžka: 12 mm

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia.

Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

3,03 €

-30%

4,33 €

Tento produkt je dočasne vypredaný

H-ARD62010

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.




Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc11 - 12 mm (S)

Recenzie (4)



Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
4 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Sú, krásne, ľahké a na to, že mám malé oči, som ich nemusela ani strihať :)

0 1 2 3 4
(5/5

Nádherné, husté riasy ktoré pôsoia vyslovene luxusne! Sú dokonalé na výrazné líčenie,či už na svadbu alebo ples, ja som sa do nich zamilovala.

0 1 2 3 4
(5/5

Tieto riasy sú veľmi výrazné, mala som ich na stužkovej a všetci mi chválili líčenie očí, takže ja som s nimi spokojná a keď najbližšie bude na to príležitosť, určite si ich ešte niekam dám.

0 1 2 3 4
(5/5

nádherné riasy- bohate a vyrazne

Stránka: 1

30 iných produktov v tejto kategórii