Ardell Faux Mink Demi Wispies

Zvýraznite Vaše oči pomocou týchto prírodných mihalníc od značky Ardell. Na týchto mihalniciach oceníte najmä to, že sú naozaj ultra ľahké a svieže. Mihalnice sú ručne vyrobené zo 100 % ľudských vlasov a Vaše oči nezaťažia ani nepodráždia. Neviditeľný pásik poskytne rýchlu aplikáciu a pohodlné nosenie. Riasy majú kónické zakončenie.

Mihalnice od Ardell sú vôbec najkvalitnejšie vo svojej kategórii a tešia sa veľmi veľkej obľube, pretože, ženy na nich milujú ich kvalitu, prirodzenosť a ľahkosť. Ich najväčšími výhodami sú, že dodávajú podmanivý vzhľad plných a krásnych mihalníc, ľahko sa aplikujú a je ich možné použiť opakovane, taktiež sú vode odolné a bezpečné.

Jedno balenie obsahuje jeden pár mihalníc, ktoré sú vyrobené zo 100 % ľudských vlasov.

Lepidlo na mihalnice nie je súčasťou balenia, predáva sa samostatne.

Použitie:

  1. Dôkladne očistite Vaše viečka a mihalnice tak, aby na nich neboli žiadne pozostatky make upu alebo špirály.

  2. Vyskúšajte priložením umelých mihalníc k línií Vašich mihalníc, či sa zhoduje dĺžka oboch mihalníc. Ak by boli umelé mihalnice o niečo dlhšie ako  línia prirodzených rias, prebytočnú dĺžku umelých mihalníc opatrne odstrihnite manikúrnimi nožničkami.

  3. Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne.

  4. Aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a následne ich prstom jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

6,69 €

H-ARD66767

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (5)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
5 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnicky su velmi pekne, výrazne, odporúčam!

0 1 2 3 4
(5/5

Tieto mihalnice by mali byť povinnou výbavou každej kozmetickej taštičky. Sú úplne najlepšie. Ľahučké, prirodzené, prispôsobia sa oku a dobre sa s nimi pracuje. TOP!

0 1 2 3 4
(5/5

Toto sú najlepšie mihi aké som kedy skúšala, vrelo odporúčam!

0 1 2 3 4
(5/5

Nádherné mihalničky, sú veľmi veľmi ale veľmi ľahké a na očiach vyzerajú úplne krásne. Asi moje nové topky od tejto značky

0 1 2 3 4
(5/5

Čo raz lepšie a lepšie produkty na stránke! Bravo! Mihlaničky z rady MInk sú naozaj všetky krásne a nositeľné ako na deň tak i noc. Vyzerajú veľmi prirodzene.

Stránka: 1

30 iných produktov v tejto kategórii

Zákazníci kupujúci tento tovar zakúpili taktiež